PrimeTime קהילות
 
חזור   PrimeTime קהילות > קהילות שידורי טלוויזיה > ערוץ 10
עמוד הבית אינדקס הקהילות הרשם חפש הודעות היום סמן קהילות כנקראו


  קהילת ערוץ 10
   >> 'שעות אמיתיות' עם צופית גרנט

   חדשות ועידכונים בעמוד הבית   
עבור לקהילה

 
 
כלי נושא הצג מצבים
ישן 29-06-2005, 20:44   #1
Bad boy
חבילת Unlimited
 
 
הודעות: 4,115
צופית גרנט בנווה תרצה

לאחר הצלחת התוכנית 'מי מפחד מצופית גרנט', ערוץ 10 מרחיב את שיתוף הפעולה עם השחקנית\מגישה האנרגטית.

בימים אלה מפיקים בערוץ מיני סדרה חדשה, שבמסגרתה תבקר גרנט במקומות ואתרים מעניינים כגון כלא הנשים 'נוה תרצה' ותספר עליהם בדרכה היחודית.

הסדרה מיועדת לעלות לשידור בעונת הסתיו.

<a href="http://www.nrg.co.il/online/4/ART/952/019.html" target="_blank">http://www.nrg.co.il/online/4/ART/952/019.html</a>
Bad boy is offline  
ישן 02-08-2005, 21:23   #2
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
[b]צופית פולטת עשן, בדומה לאסירות רבות

צופית גרנט ויתרה על פגרת הקיץ, ואת "מי מפחד מצופית גרנט" המירה בסדרת ספיישלים לערוץ 10. בסדרה ארבעה פרקים שעבר צולמו, ועוד ארעה בדרך, ושמה "טור דה גרנט".

"אני מגיעה למקומות או קהילות, לדוגמה כלא באר שבע, הכלא השמור ביותר בארץ", מספרת גרנט, "פגשתי שם אסירים פליליים, ביטחוניסט אחד ואת דובר הכלא, שהוא גם רופא השיניים, ונכנסתי איתם לדיאלוג. סקלת הרגשות לא משתנה במציאות חברית אחרת, בכלא הנושא הדומיננטי הוא הישרדות או היאחזות בדת. אני באה לעמוד לידם ולייצר מראה, להבין את הרוטינה".

עוד ב"טור" סיורים בבית לוינשטיין, ובמקומות אחרים הדורשים הצצה חודרנית. "השבוע אני יוצאת לצלם פלוגת מילואים שעושה ביחד חודש בשנה. אני כמעט כמו מושתלת של המין הנשי". התוכנת מופקת על ידי נתנאל סמריק ותעלה לשידור באמצע אוגוסט בערוץ 10.

<a href="http://www.rating2day.co.il/article.asp?ar...=2509&section=2" target="_blank">http://www.rating2day.co.il/article.asp?ar...=2509&section=2</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 23-08-2005, 13:14   #3
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
[b]"יכולה להזדהות"

במסגרת מסעה חסר הפשרות בעקבות האמת, הרגש (ונקודות הרייטינג), לאחר שמיצתה את ז'אנר החיטוט בקרביהם של סלבז ארצינו, עוברת צופית גרנט להארד-קור של ממש. בסדרת תוכניות בת 4 פרקים בשם "שעות אמיתיות" שעולה הערב (ג', 21:40, ערוץ 10) היא תשוטט במחוזות שכף רגלה של אשתו של אברם גרנט לא דרכה בהם מעולם, וכבר בפרק הראשון בסדרה גרנט מעבירה 24 שעות בכלא גברים בבאר שבע ומריצה עליהם את הסט הרגיל של הקשבה מרוכזת, דאחקות ותהיות על הילדות.

זה התחיל בישיבת פוסט של "מי מפחד מצופית גרנט" שהסתיימה במאי האחרון. הצוות שיחק בסטטיסטיקות ואחת המסקנות שעלתה היתה שאין קשר בין אטרקטיביות הסלב שמופיע בתוכנית לבין נתוני הרייטינג שהיא רושמת. "זה אומר שאנשים צופים בתוכנית בשבילי", מסבירה גרנט. "הקהל שלי מאוד נאמן לי ולדרך שלי".

גרנט הבהירה לקברניטים שאין לה עניין לצאת לפגרה, וכך נולד הרעיון להגיע ל"קהילות שמשהו מייחד אותן כגוף, ולגעת להן בבטן הרכה". הבטן הרכה הזאת תתפרש על פני ארבעה ספיישלים של "שעות אמיתיות", במסגרתם תצטרף הפרסונה גרנט (מגובה באמיר פלדמן–פלדי הבמאי) גם לביקור בבית לוינשטיין, נסיעה עם קבוצת נשים לקברו של הרבי נחמן מאומן ולהבדיל, לפעילות מבצעית של מילואימניקים בבקעה.

"אני לא מתנהגת אליהם אחרת מאשר אל אדם מפורסם", מבטיחה גרנט. "מה שבולט בדרך שלי הוא שאני מאוד לא שיפוטית ונותנת לאנשים להתנהל בטריטוריות שלהם כמו שמרגיש להם. אני מאוד לא ביקורתית ומפרקת לאנשים הגנות מאוד בקלות כי אני עצמי באה בלי הגנות ובלי אגו".

ההזדהות הזאת הופכת אותך לפגיעה קצת, לא?

"אני יכולה מואד להזדהות, אבל אני גם שומרת על עצמי כי אני לא טיפוס נגרר. ברור שלפעמים זה לא פשוט, כשחזרתי מבית לוינשטיין בכיתי דם שבוע, עברו עשרה ימים מאז הצילומים ואני לא מרשה לילדים שלי ללכת לים, כי אני בחרדות. אמרתי להם שביום שהם יקנו אופנוע זה כאילו הכרזת מלחמה איתי. בית לוינשטיין גמר אותי".

אז אם אי פעם תהיתם איך נראה כלא מבפנים (מצוחצח, אפשר לאכול מהרצפה), מה עובר על אסירים בטחוניים (הם לא רוצים למות) ומה קורה לכלואים כשהם מגיעים לרופא השיניים (מפחדים, אלא מה), אתם מוזמנים להצביע בשלט. מאז הביקור של צופית, אגב, אחד המרואיינים (אסי) קיבל החלטה להיגמל מהסם, נשאר נקי כבר חודש וגם עשה טיפול שיניים מקיף.

התוכנית הקודמת מבית גרנט, "מי מפחד מצופית גרנט", היתה אחת מתוכניות הבידור היחידות שהביאו עדנה יחסית לערוץ 10, עד שפרשה בסוף יוני השנה, עם רייטינג של 6.5 אחוזים, עם פיק שנע סביב עשרת אחוזי צפייה בימים טובים ממש. "מי מפחד מצופית גרנט" תחזור לעונה נוספת בקרוב.

מה יגידו הביקורות הפעם?

"יש לי תחושת בטן – ומהיום הראשון כשראיתי את החומרים אמרתי את זה לחברה שלי - אני רוצה שתהיו מוכנים לזה שהביקורת לא תוכל לשאת את זה, כי החברה לא סובלנית כלפי מי שהיא מקיאה מתוכה. ישבתי שם 18 שעות ולא העברתי עליהם ביקורת. ישבתי עם הצוות לפני הצילומים ואמרתי – האנשים האלה נשפטו כבר, הם עכשיו מרצים עונש. אני לא באה להעניש אותם פעם שניה או להיות צינית, מה שמעניין אותי זה מה הם מרגישים, ומה יכול לגעת בי".

לחצו כאן לצפייה בקטע מהתוכנית שתשודר הערב

<a href="http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3131593,00.html" target="_blank">http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3131593,00.html</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 23-08-2005, 17:38   #4
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
צופית בכלא

הסדרה "שעות אמיתיות" של צופית גרנט יוצאת הערב לדרך בביקור של 24 שעות בכלא באר שבע. הצצה ראשונההמסע של צופית גרנט יוצא הערב לדרך.

בתוכנית החדשה "שעות אמיתיות" 'מבלה' גרנט 24 שעות במקום בו לא ממש היינו רוצים להיות, יותר מ 10 שניות.

הערב היא מגיעה לכלא באר-שבע, יושבת עם האסירים בתא הצפוף מאחורי סורג ובריח ומראיינת אותם.

הפרק הראשון של "שעות אמיתיות" ישודר הערב ב"ישראל 10" בשעה 21:40.

לצפייה בקטע וידאו לחצו כאן.

<a href="http://www.nrg.co.il/online/4/ART/974/966.html" target="_blank">http://www.nrg.co.il/online/4/ART/974/966.html</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 24-08-2005, 11:24   #5
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
וואללה, זאתי משוגעת זאתי

נראה שצופית גרנט הסתדרה יופי. שידרגה את עצמה משתיית פיפי לסוג של גיל ריבה. אסף שניידר לא שותה את זהאם היינו מתכנסים לרגל ראיון מגזינים דביק, שהעילה שלו היא הסדרה החדשה של צופית, זה היה עניין של כמה פסקאות עד שהיו מתחילות לרוץ פה ההצהרות המסורתיות מטיפוס "צופית השתנתה, התבגרה, התברגנה. לא, היא כבר לא לוגמת שתן מול המצלמות*."‬

הקריירה של צופית מתנהלת, ומתנהלת לא רע בכלל, תוך פיזוז מתמיד בין היבנות על ימי הפיפי, לבין התרחקות מהם ומה שהם מייצגים. הזיכרון הקולקטיבי של עידן ההתמרחות בשוקולד נוזלי אמור לשדר לצופה שלפניו אדם שאין לו אלוהים, פחד ממש. נכנה את זה אפקט ה"וואללה, זאתי משוגעת זאתי*."‬ הפוזה המתברגנת אמורה לשדר שלפנינו אדם שהיה פעם מוכשר אך פרוע, אבל השנים מיתנו אותו, עשו לו טוב. נכנה את זה אפקט ה"וואללה, זאתי משוגעת - אבל איך יודעת לראיין".

הסדרה הקודמת שלה, "מי מפחד מצופית גרנט*,"‬ סחבה מצוין על גבם של שני האפקטים. ידוענים מדרגים בכירים ובכירים פחות הושלכו לזרועותיה האימתניות (מטאפורית, כמובן*,(‬ ואחרי סשן נמרץ של פרובוקציות עם גוון מיני קל ושאלות חודרניות במפתיע, נסחטו מהם טיפות של אנושיות שהסתתרו מאחורי שכבות המגן העבות שכל סלב עוטה על עצמו. "וואללה, זאתי משוגעת זאתי - אבל איך יודעת לראיין*,"‬ היינו אמורים להנהן לעצמנו כאשר, נגיד, ענבל גבריאלי הקשוחה פרצה אצלה בבכי תמרורים תוך נסיעה בשער הגיא. בקיצור, גלית ריבה.

אבל גם זה קשקוש, יגידו בעלי תודעה ביקורתית מטופחת. סלבס? אנושיות שמסתתרת מאחורי שכבות הגנה? נו באמת. הרי הכל מחושב, מתוכנן, יחצ"ני. והנה, בסדרה החדשה מבקרת צופית לכאורה במחוזות הכי אמיתיים שיש. שוהה 24 שעות בין אסירים (אתמול) ובהמשך בין חסידי ברסלב, מילואימניקים וכאלה. "כל שדרות החברה הישראלית*,"‬ מה שנקרא.

אבל ההידחסות המיוזעת בין אסירים בשר ודם יוצרת בעיה קטנה: מה בדיוק המטרה פה? לברר למה הם עשו את מה שעשו? זה לא ילך, הרי כולם חפים מפשע, או מאשימים את הסמים. להעניק לנו גרסת מציאות כחול-לבן של אוז? גם זה לא הולך, הכלא נראה מצוין - כאילו היה סיכוי שהשב"ס יציג בפנינו תבשיל דלוח עם זחלים חיים ומחראות שעלו על גדותיהן.

ובכלל, אדם מהיישוב שנחשף לזוהר המצלמות הוא כבר לא אדם מהיישוב. בדקת התהילה שלו, גם הוא לובש את שכבות ההגנה של הסלב. גם הוא, בתוך שניות, הופך לחלק מתעשיית השקר. יוצא שכבר עדיף להפעיל את טריק ה"וואללה זאתי משוגעת" על סלבס ותת-סלבס. לפחות ההתפתלויות שלהם בניסיון להיראות כמי שמתקלפים משכבות ההגנה ונחשפים עד סערת רגשות מספקות שואו מבדר.

הערה הכרחית. לזה קוראים תעצומות נפש: תודו שזה מרשים שלא נכתב פה אפילו חידוד עקום אחד על משאלות הלב שצצות לנוכח הקומבינציה "צופית גרנט*,"‬ "מאחורי הסורגים" ו"הסוהר הזה נראה כמו מישהו שהולך לאבד היום את המפתחות.

לצפייה בקטע וידאו לחצו כאן.

<a href="http://www.nrg.co.il/online/5/ART/975/295.html" target="_blank">http://www.nrg.co.il/online/5/ART/975/295.html</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 24-08-2005, 11:38   #6
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
[b]מגע של אישה

הבוטות, הפשטות והישירות, שהפכו ללחם חוקה של גרנט ולמקור קסמה והצלחתה התגלו, לפחות בכלא באר שבע, כאסטרטגיות שחוקות, שהגרוע מכול אינו טמון בהיותן צפויות, אלא בהתגלותן כלא יעילות. לאורך ארבעים הדקות של התוכנית אתמול, לא הצליחה גרנט לסחוט ממרואייניה דבר אחד חדש. מחד קשה להם עם אובדן החירות, מאידך חלקם מתמכרים לסביבה המגוננת, הם מתגעגעים לאישה, לחברה, למגע פיזי, חלקם מתחרטים, חלקם אפילו לא מבינים את השאלה. את אוז כבר ראינו. אספקטים מרתקים, אך, אבוי, מאתגרים, כדוגמת יעילותה של מערכת המשפט והענישה, הבעייתיות האתית והמוסרית שבכליאת אנשים, הנורמטיביות האחרת של הקיום בכלא או סבירותו של מהלך שיקום בסביבה כה בעייתית נשכחו לטובת שאלות קלישאתיות כמו "אתה לא מתגעגע לעשות עם בחורה חיים מטורפים?". איזו הפתעה, אסי אכן מתגעגע.

רצונה של גרנט בתשובות פשוטות ובהירות נמצא בעוכרי התוכנית ופוגם ביכולותיה כמראיינת. אי אפשר לדבר עם נרקומן ולהגיד לו שאת לא מבינה את מקור המשיכה לסם ושהוא חייב להתנקות, אי אפשר לדבר עם פושע, שעבר התעללות מינית בילדותו, ולגעור בו שאינו מדבר על כך או שאינו יכול לבטא את המילה אהבה. החיים אינם כל כך קלים ופשוטים. לא לשווא ניסה המרואיין אסי חכים, לרמוז לגרנט שהיא דורסת אותו בשאלותיה. לא תמיד חייבים לזרות למישהו מלח על הפצע, לבעוט לו בפנים או לפרוט על המיתר הכי רוטט שבנפשו כדי להשיג תשובות, לפעמים אפשר גם לגשש, לרכך ולפתות. בשלב בו התברר כי מתוך כלא מלא פושעים, מחבלים ורוצחים, גרנט עדיין מככבת בתור המאצ'ו הכי גס בשכונה, כבר התקבלה ההרגשה המציקה כי גרנט התמכרה לדימוי שטוותה לעצמה. חבל, שהרי כאישה מוכשרת ורבת המצאות, כבר היתה היא צריכה להבין שלפעמים אפשר למוטט בניין גם על ידי משיכת קורה, לא תמיד צריך בולדוזר מוכן להריסה.

<a href="http://e.walla.co.il/?w=/1000/768125" target="_blank">http://e.walla.co.il/?w=/1000/768125</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 24-08-2005, 11:56   #7
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
[b]לא מועמדת לשלטוט

אודות הסיבות שבגללן אין לי טיפת סבלנות בוורידים לצופית גרנט איאלץ ככל הנראה לשוחח עם פסיכולוג. היגיון אין בהן. להוציא את חוסר ההתחברות (למעשה הנתק הנפשי) שדמות המסך שלה מעוררת אצלי ב"שאלה של טעם'" נראה לי אנמי מדיי. ויתור קל לעצמי. כי צופית גרנט, לא משנה באיזה פורמט טלוויזיוני היא ארוזה (שותה שתן או מאותגרת באנג'י) מביאה אותי הכי קרוב לסעיף פאסיב-אגרסיב. כלומר, שלטוט עצבני.

אבל "שעות אמיתיות" מאמש, בכלא באר שבע, הייתה תוכנית מעניינת. חד משמעית לא מועמדת לשלטוט. לא, לצופית עדיין אין לי סבלנות, אבל מוכרחים להודות בצער, כי אין ככל הנראה, מועמדת טובה ממנה לתשאול אסירים על חיי המין שלהם בכלא.

אמנם, הז'אנר של "חיי הכלא מבפנים" כבר חבוט למדיי, שלא לומר זרוק בפח האשפה של הבנאליה. וחשוב לא פחות לזכור, שגם כאשר רוצחים, נרקומנים ושאר אסירי עולם נענים להסתחבקות של גרנט, זה רק בגלל שככה הרבה יותר נוח להעביר עוד יום בכלא. כולם למעשה משחקים תפקיד: היא בפוזה של "אני ואתם בסך הכל בני אדם, לגמרי שווים", והם בפוזה של "לא נותר לנו לפחד אלא מצופית גרנט לבדה". אבל הפוזה שקופה ושחוקה עד כאב. אם הם היו חברים של צופית ולגמרי איתה בגובה העיניים, הם היו עובדים בערוץ 10, ואם לצופית היו חברים כמותם, היא הייתה יושבת בכלא באר שבע ומתראיינת לאושרת קוטלר.

אז למה בכל זאת היה מעניין? כי זו הייתה פיסת חיים כמעט אורגנית, והחיים הם תמיד מעניינים. כאשר הנרקומן אסי מסביר לצופית, ש"דוגרי, הוא פשוט אוהב את הסם", ושסמים הם עבורו חיים הרבה יותר אמיתיים ממה שחיי הבורגנות הממוצעים יכולים להציע – אתה מבין עד כמה המונולוג הזה שווה פי אלף מהמונולוגים הכי טובים של טריינספוטינג. אחת אפס לטובת המציאות.

<a href="http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3132544,00.html" target="_blank">http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3132544,00.html</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 24-08-2005, 13:46   #8
Yaniv
רכז עידכונים PrimeTime
 
האווטאר של Yaniv
 
 
הודעות: 31,472
ביקורת טלוויזיה: שעות אמיתיות

לילך וולך חושבת שהתכנית החדשה של צופית גרנט נשענת יותר על הקסם, הכריזמה והכנות באישיותה ופחות על כישורי הראיון שלהלאחרונה פושה בארצנו הטרנד של מראיינים אשר אישיותם הכריזמתית היא פחות או יותר מרכז התוכנית שלהם ועל זה יקום או יפול דבר הרייטינג. מנחים יוצאי דופן, כאלו שלאו דווקא נשענים על כישורים עיתונאיים נדירים או על מקצוענות במובן הקורקטי של המילה, לצורך ההפשטה – יותר מרגול ופחות אילנה דיין.

מי שהצליח לשכלל את התופעה עד לאמנות הוא גיל ריבה בתוכניתו 'לימוזינה', שהיה גורם גם לזאב רוזנשטיין למרר בבכי כמו ילדה קטנה, אבל היום התכנסנו כדי לדבר על מי שמאיישת את הגיזרה הנשית, הלא היא צופית גרנט.

אם לסקור לרגע את מהלך הקריירה של גרנט, היא התחילה (אם מדלגים לרגע על קריירת המשחק שלה) כמנחת תוכנית ההשתטויות המפורסמת 'מילקשייק', ויצרה לעצמה שם לא כל כך טוב, אבל כמאמר הציטוט המפורסם – פחות חשוב מה כתבו עליך, העיקר שאייתו את השם שלך נכון. אחר כך, נישאת על כנפי הדימוי השערורייתי שיצרה לעצמה, המשיכה גרנט ל'מי מפחד מצופית גרנט', וכמעט בלי מרווח נשימה, המשיכה לתוכניתה החדשה 'שעות אמיתיות'.

מי שקונה את הפתיח לתוכניתה החדשה, בצבעי שחור לבן, שמשדרת חומרה משל דיבוק חיים יביני נכנס לנשמתה הפרועה של גרנט, טועה חמורות כמובן - גרנט תשחה בכל ביצה אליה תיקלע בסגנון החופשי שלה, וזה גם חלק מהקסם שלה. אם יש עברה שבה אי אפשר להאשים את גרנט בשום אופן היא התיימרות או העמדת פנים. לטוב ולרע, נשארת גרנט כחומר שלא מתרכב, מביאה איתה את תמצית צופיותה ונותנת לסביבה ליישר קו איתה.

אך יחד עם הקסם שמייצרת גרנט בכמויות מסחריות, כך היא גם בעייתית בקליטת דקויות של סיטואציות. נדמה שגרנט, אם לשאול לרגע דימוי מעולמו של בן זוגה לחיים, רצה לשער, עוקפת את כל המכשולים, אבל אז נעצרת בבלבול ולא מבקיעה. למה? שאלה טובה. גרנט מגייסת אמפטיה, היא לא נבהלת ולא נבוכה, אבל מראיין מנוסה יותר, היה מצליח להוציא ממרואייניו פנינים נוצצות יותר.

ב'שעות אמיתיות', מתחקה גרנט משך יום אחרי עולם שונה שנמצא ממש בתוך ישראל, אתמול ביקרה בכלא באר שבע, והתרועעה עם אסירים פליליים וביטחוניים כאילו אכלו מאותו מסטינג. הודות לתחקיר המצויין ולבחירת המרואיינים המוקפדת, לא היה רגע דל, אבל אי אפשר לייחס זאת לכישורי הראיון של גרנט. האסירים היו להוטים להשמיע, התנסחו בצורה כמעט פואטית וחשפו את עצמם עד לריקון כיסים, ומנגד גרנט שאלה שאלות שגם נהגי 'הקסטל' שואלים בכל נסיעה אקראית.

יכול מאוד להיות שמראיינת מנוסה אך שומרת דיסטנס כמו אילנה דיין, לא היתה מגיעה בכל כך הרבה קלות להתחבב ולרכוש את אמון האסירים. אך מצד שני, כשדיין כבר מגיעה לשער, היא מבקיעה גול, ואפילו לא צריכה לרקוד ריקוד ניצחון – כולנו יודעים שהיא עשתה את זה.

<a href="http://mixer.nana.co.il/Article/?ArticleID=200298&sid=49" target="_blank">http://mixer.nana.co.il/Article/?ArticleID=200298&sid=49</a>
__________________
Yaniv is offline  
ישן 30-08-2005, 17:37   #9
shay. p
חבילת Unlimited
 
 
הודעות: 5,531
ברירת-מחדל'שעות אמיתיות', תוכנית חדשה הערב בערוץ 'ישראל 10', עוקבת אחרי צופית גרנט, הבחורה הכי לא שגרתית בטלוויזיה, כשהיא שולחת את עצמה למקומות לא שגרתיים בעליל. בתוכנית החדשה צופית נסגרת בכלא גברים, פוקדת קברי צדיקים, ועוד שלל דברים משוגעים כהרגלה בקודש. הערב יוצאת צופית למילואים, ביחד עם חיילי מילואים רגילים, מצטרפת לאבט"שים ולתצפיות ממש כמו כולם.

בכל פרק צופית גרנט, מראיינת הטלוויזיה שלא משנה מה תעשה תמיד תיזכר כשותה שתן, מבלה 24 שעות במקומות שונים, משונים ולעיתים מעניינים. 'שעות אמיתיות', הוא מעין דוקו-דרמה קלילה, עם פן מסוים של ריאלטי המקבל משנה תוקף כשצופית לא מהססת להתנסות בעצמה בחוויות השונות אותן חווים מרואיינה.

גם אם נטען שכבר ראינו כלא גברים מבפנים, צפינו בקבוצות נשים הנוסעות לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן, וכבר השתעממנו ממעקב טלוויזיוני אחרי פעילויות מבצעיות של מילואימניקים בבקעה, הרי שלא ראינו את כל אלה כשצופית נכנסת לשגרת חייהם, וזה לבדו יש בו כדי להוסיף עניין על המוכר.


בניגוד לתוכנית הקודמת של צופית, בה היא גררה סלברטיז לבצע פעולות מוזרות תוך כדי ראיון (טיפוס על בניין וצניחה חופשית) על מנת להפוך את הראיון למרתק יותר, הרי שכאן אין העניין בטוויסט נוסף לתוכנית ראיונות. מדובר בסוג של דוקו-אקטביזם מסוג מיוחד במינו, הגורס שעל מנת לראיין אדם מיוחד, צריך המראיין להיכנס לתוך שגרת חייו ולעשות ביחד איתו את כל הפעולות היומיות, על מנת לחשוף צדדים מעניינים יותר שלא נראו עד כה. אגב, הרעיון הוא לא חדש וחובבי הטלוויזיה הבריטים בוודאי זוכרים את רובי ווקס ולואיס ת'רו שיצאו לראיין אנשים שונים ומשונים וניסו על בשרם לחיות כמו המרואיינים, מניסיון לנצח מתאבקת נשים מפורסמת (ווקס) ועד השתתפות בסרט כחול (ת'רו).

'שעות אמיתיות', ימי ג', 21:40, 'ישראל 10'.

<a href="http://www.seret.co.il/actuality/index.asp...05&id=4032&all=" target="_blank">http://www.seret.co.il/actuality/index.asp...05&id=4032&all=</a>
shay. p is offline  
ישן 30-08-2005, 17:59   #10
shay. p
חבילת Unlimited
 
 
הודעות: 5,531
ברירת-מחדל

וידאו: צופית במילואים
צופית מרגלת אחר מילאומניקים. קטע מתוך 'שעות אמיתיות' שתשודר היום


צופית פולשת למבצר הכי שמור של הגברים, למעוז הגבריות הסטרילית שכף רגל נשית (אזרחית) מעולם לא דרכה בו - המילואים.

מה תצליח צופית, בעזרת הקסם הנשי שלה, לחלץ מחיילי המילואים בגדוד צנחנים? טעימה קטנה מהתוכנית 'שעות אמיתיות' שתשודר היום בערוץ ישראל 10 בשעה 21:40.

<a href="http://mixer.nana.co.il/Article/?ArticleID=201125&sid=49" target="_blank">http://mixer.nana.co.il/Article/?ArticleID=201125&sid=49</a>
shay. p is offline  
 

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הם פועל
[IMG] הקוד הוא פועל
קוד HTML הוא כבוי
עבור לקהילה


כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 10:08.


PrimeTime מהדורה 2.0 | חדשות וקהילות בתחומי הטלוויזיה, וידאו, מדיה וקולנוע ביתי
כל הזכויות שמורות לקבוצת פוקט © 2008. בכפוף לתקנון ולתנאי השימוש.