PrimeTime קהילות

חזור   PrimeTime קהילות > קהילות שידורי טלוויזיה > yes יס
עמוד הבית אינדקס הקהילות הרשם חפש הודעות היום סמן קהילות כנקראו

קהילת yes יס
   >> טריפל של הוט או להתחבר ל YES.

חדשות ועידכונים בעמוד הבית   
עבור לקהילה

תגובה

כלי נושא הצג מצבים
ישן 12-08-2010, 21:32   #1
steam5
חבילת הבסיס

ברירת-מחדל טריפל של הוט או להתחבר ל YES.

שלום לכולם אני מתלבט בין הוט לבין יס אני מצרף את שתי ההצעות שנתנו לי תגידו לי מה דעתכם :

טריפל של הוט -
ש"ח לחודש וזה כולל : עוד הצלחתי להשיג ל-3 חודשים את ה VOD וערוץ אגו ללא תשלום ואת ערוצי הפרימיום לחודשיים ללא תשלום.
VOD- הם רוצים 16.9 לחודש- לא הצלחתי להוציא את זה ללא תשלום חשבתי שיש לי כח בתור לקוח חדש כנראה שלא מספיק.
וגם ממיר מקליט הם לא מוכנים לספק ללא תשלום(10 ש"ח לחודש) מה גם שהתאכזבתי שאין להם ממיר משולב HD+מקליט מה שאומר שאצטרך לוותר על ממיר אחד.

אינטרנט - יש להם דיל עם 012
2.5 מגה - 25.9
5 מגה - 37.9
12 מגה - 59.9

YES-
אצל YES אין חבילת טריפל טהורה אבל הצלחתי לבנות עם הנציג סוג של טריפל ואלו הפרטים :

טלוויזיה -
225 שקל - כל ערוצי הבייסיק + 5 חבילות + VOD + עשרה ערוצי HD.-
כלול ערוץ אגו בהוט זו תוספת של עוד 17.9 ש"ח.
וכלול ערוץ NG WILD בהוט זה תוספת של 17.9 ש"ח.
בהוט לא נותנים מנוי חינם לתכני ה VOD ולא נותנים ממיר מקליט ואת ערוצי ה HD
ביס אני מקבל את זה והכל בממיר אחד.
מקבל 4 ממירים (בתנאי שיש לי 4 טלוויזיה כרגע אקבל 2 ממירים וכשיהיו לי עוד אקבל עוד ללא תוספת תשלום).
ממיר אחד yes max total.

טלפון -
60 שקל - 2000 דקות טלפון של בזק בינלאומי.

תשתית אינטרנט -
50 שקל - עבור 10 מגה (הוא טוען שאני מקבל באמת 10 מגה ולא כמו בהוט עד ודגש על המילה עד 12 מגה.)
התשתית דרך בזק.

ספק אינטרנט -
40 שקל דרך בזק בינלאומי. עבור 10 מגה.
סה"כ יוצא 375 ש"ח.

מה דעתכם על שתי ההצעות אשמח להערות תודה.
steam5 is offline   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-2010, 13:54   #2
or88999
חבילת הבסיס

ברירת-מחדל

ממליץ לך על יס
or88999 is offline   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-2010, 07:58   #3
motti
חבילת הבסיס

האווטאר של motti

ברירת-מחדל

גם אני ממליץ על YES
תבדוק פה בפורום יש הרבה מיידע על מחירים,ציוד,וכל מה שאתה צריך לדעת לפני קבלת ההחלטה.בהצלחה.
motti is offline   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-2010, 14:10   #4
HotTV
חבילת שפות זרות

ברירת-מחדל

לגבי זה שYES נותנים לך גם מנוי חינם לVOD וגם ממיר מקליט HD וערוצים-זה בגלל הסיבות הבאות:
הVOD של יס הוא מאוד מוגבל מבחינת מהירות ודל בתכנים.
כמו כן, ההצעה של ה10 מגה נובעת גם מכך שלשירות הVOD צריך מינימום 2.5MB והמומלץ 5MB.
כמו כן, הקטע של ה"ממיר אחד" זו מסיבה אחת-רק ממיר המקס HD מסוגל לספק שירות VOD.
בגלל זה זה "בממיר אחד", כי YES להבדיל מHOT לא יכולה להריץ VOD על כל הממירים שלה רק על המקס HD שהוא הכי יקר.
ערוצי אגו וNG WILD הם פרימיום והם ניתנו לך כ אתה לקוח חדש, אם תתאמץ ותתמקח גם תוכל לקבל אותם בHOT, מניסיון, הערוצים הללו במיוחד לא קשים להשגה בחינם, למשל ערוץ ספורט 1 ו-2 לא תוכל להוציא בחינם.

לגבי הטלפון, 2000 דקות יש גם בHOT, אם ממש תשתדל תוכל לחלוב אותם לתת לך 2000 דקות ב39.90 בHOT.

אינטרנט-בזק חוברת לYES שחוברת לבזק בינלאומי לכן החבילות שם יותר משתלמות. אך בHOT תוכל להשיג חבילת תשתית זולה יותר, וככה גם אם תשלם יותר לספק אז עדיין לא ייצא לך כל כך הרבה.

אך עדיין, אני ממליץ לך מה שיותר טוב לכיס שלך, אני חושב שעם יותר מאמץ במיוחד בתור זה שאתה לקוח חדש תוכל להוציא משתי החברות יותר בפחות כסף.

בהצלחה!
ישן 28-10-2010, 05:50   #5
MeiR_ct
חבילת הבסיס

Smile תיקון טעות

שלום אני מאיר, נציג מכירות של YES.
רציתי רק לתקן את HotTV אם יורשה לי:

אגו ו-NG WILD הם ממש לא ערוצי פרימיום ביס. הלכנו לקראת הלקוחות והעברנו את הערוצים האלה לתוך החבילות.
את אגו מקבלים בחבילת הגברים, ואת NG WILD בחבילת מדע וטבע.

לגבי דילים של טלפון אינטרנט וכו': בזק ויס (ופלאפון) הן אכן חברות בת, אבל למעט דילים לעובדי החברות האלה, אין שום שיתוף פעולה רשמי ביניהן. במשווקים המורשים של יס אוהבים "לפרק" טריפלים של הוט ע"י הצעות משתלמות אחרות, לאו דווקא מבזק. אבל גם אם מציעים בזק, זו הצעה עצמאית ונפרדת, וממש אין קשר בין המסלולים או המחירים של יס ובזק. זאת אומרת שגם לקוח הוט בטלוויזיה יכול לקבל את אותן הצעות בדיוק.
אני למשל אוהב (כרגע) להציע ללקוחות שהתרגלו ל"בנק דקות" בקו אינטרנטי, את הקו של נטוויז'ן: 2000 דקות ב-37 שקל, התקנה ללא עלות, ושימוש חינם וללא התחייבות למשך כל החודשיים הראשונים. מן הסתם שאם תבחר בנטוויז'ן בנוסף גם כספק, תקבל הוזלה במחיר.

אז steam5, אם בסוף בכל זאת נשארת עם הוט, ואתה מתעניין אפילו רק סתם לשמוע הצעה, אתה מוזמן להגיב כאן או לפנות אליי בהודעה פרטית.
עכשיו תופס חזק הדילים ללא התחייבות, ואם התחייבת שם הקנס כמובן יוחזר לך בחודשי חינם.

אשמח לעמוד לשירותך,
מאיר
MeiR_ct is offline   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-2010, 18:13   #6
cohenoam
חבילת בידור ופנאי

ברירת-מחדל

מאיר כדאי שתדייק בדבריך קצת.
yes הכניסה את NGWILD לחבילה, רק כי היא הסירה את ערוץ 'אנימל פלאנט'.
בבקשה אל תזלזל באינטיליגנציה של חברי הפורום, ולספר סיפורים על "הלכנו לקראת הלקוחות".
cohenoam is offline   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-2010, 11:27   #7
MeiR_ct
חבילת הבסיס

ברירת-מחדל

לא זלזלתי חס וחלילה באינטלגנציה של אף אחד. פשוט הוצהר פה שזה ערוץ פרימיום ביס, וזה לא.
לא באתי להתנגח או משהו, סה"כ לתקן אי דיוק קטן, וסליחה אם מישהו נפגע.

יום טוב
MeiR_ct is offline   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-2010, 10:43   #8
matan1983
חבילת הבסיס

ברירת-מחדל

מאיר היקר, האם סיפרת ללקוחות שלך שערוץ לוגי שמגיע בהוט בחבילת הילדים הוא פרימיום בחברת יס? תכל'ס שתי החברות אותו דבר עם הבדל קטן ומשמעותי. המחיר. בהוט תוכל לקבל מחיר זול יותר ומשתלם כי יש להם את כל חבילת התקשורת ולא רק את הטלויזיה. תעשה את הבחירה הנכונה שלך אחי בהצלחה.
matan1983 is offline   הגב עם ציטוט
תגובה

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות